piątek, 8 czerwca 2012

Sposoby na odchudzanie.

"Vincit qui patitur - zwycięża ten, kto wytrwa."
Wiele dziewczyn w tym wieku zwraca uwagę na swój wygląd chociażby swoje kilogramy, które zupełnie nie potrzebnie się znajdują to na brzuchu, to na udach, to na pośladkach. Przedstawie tutaj porady, które są skuteczne .. wiem z własnego doświadczenia :D .

No więc.. najważniejsze w tym wszystkim to działanie a nie ciągłe narzekanie i stanie w mniejscu. Najlepszemi sposobami na usunięcie tego nadmiaru kg to: 

• bieganie wieczorami (np. z koleżanką, będzie raźniej) codziennie. Organizm zaczyna spalać dopiero po 30 minutach biegania. Więc w pierwszym dniu biegać po 45-60 minut .. chyba, że ma się kondycję to po 60-70 minut :) 

• Bardzo ważne jest unikanie tłustego żarcia takiego jak - frytki, fast-food'y (KFC, McDonald itp.), kurczaki gotowane w piekarniku... unikać słodyczy !! i ciasteczek pełnych cukrów i innych składników źle wpływających na naszą sylwetkę. 
• Absolutnie nie pić napojów gazowanych i słodzonych jak pepsi, cola, sprite itp. (jedna szklanka pepsi to 20 łyżeczek cukru...) 
• Spędzaj czas na polu z przyjaciółmi, spaceruj. Natomiast, gdy znajomi nie mają czasu.. to wyjdź z psem na spacer (to kolejny krok w stronę odchudzania :D)
• Nie siedź zbyt często przed komputerem, kablówką ponieważ taki tryb życia pogarsza sprawność serca.. no i również pojawia się cellulit a to dość przeszkadza chociażby, gdy chcesz wyjść na dwór w krótkich spodenkach.
• Jedz dużo owoców, warzyw.. rób sobie jakieś sałatki np. grecką mhm ! jest pyszna sama jem sobie ją codziennie na kolacje ;). Owoce.. no to jabłka, pomarańcze, truskawki. 
• Pij wodę mineralną, nie gazowaną. 
• Ćwicz. Przed snem i po wstaniu. Nożyce (poziome, pionowe), przysiady, brzuszki. 


Brzuszki 
 1 tydzień - 10
 2 tydzień - 15 
 3 tydzień - 20  
 4 tydzień - 25

Nożyce poziome, pionowe.
- przez 6 sekund. powtarzać tą czynność 10 razy.

Przysiady 
 1 tydzień - 15-20 
 2 tydzień - 20-30 
 3 tydzień - 30-35 
 4 tydzień - 40-45


Po miesiącu ciesz się swoją cudowną sylwetką ;D.. oczywiście nie przestawaj ćwiczyć, ponieważ to skutkuje powrotem do poprzedniego wyglądu :D.
Powodzenia ! :D


4 komentarze:

 1. A przedewszystkim nie rób sobie głodówki to pogarsza tylko twój stan. Należy jeść trzy posiłki dziennie a śniadanie jest najważniejsze. Jeżeli myślisz że jest jakaś dieta cud i bez aktywności się obejdzie to się mylisz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O właśnie :) Zapomniałam właśnie dodać informacji o tych dietach. :)
   Osoba wyżej ma absolutną racje :)

   Usuń
 2. Soulagé,reconnaissant guépard malgré perdre par bient�t pirater
  un compte facebook à distance. échapper à partir de 91
  vigilance supprimer compte facebook definitivement.

  My web page :: pirater un compte facebook forum

  OdpowiedzUsuń

1. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
2. Każdy komentarz ma dla mnie olbrzymie znaczenie.
3. Ważne by komentarz był szczery i prawdziwy.
4. Komentarze jak"fajny blog, zapraszam do mnie." niezbyt mnie interesują.
Dziękuje ;D