sobota, 9 czerwca 2012

Jak zapomnieć o chłopaku.

"Można odejść od swoich miłości, lecz nie  za­pom­nieć, że się kochało.
Bardzo często się zdarzają takie sytuacje, że się zakochuje w nieodpowiednim facecie. Praktycznie każda nastolatka przeszła lub przejdzie ten stan. Czuje się wtedy okropnie. Trzeba coś robić, żeby przestać się martwić i smucić.

Przyjaciółki
One pomogą Ci najbardziej. :

IMPREZA: Wystarczy, że zaprosisz je do siebie, włączysz dobrą muzykę, przekąski, może jakieś karaoke i możecie się bawić na całego. Działa w 100%!  

UWAGA ! nie rozmawiaj o chłopakach ... oraz poproś, żeby twoje koleżanki nie zaczynały tego tematu.

SPACER: Możesz wyjść na spacer z przyjaciółką, pogadać, zabawić się.. albo najzwyczajniej wyjść z psem na dwór, pobawić się z nim. Pomaga.

ZAKUPY
: No, możesz nawet wykupić całą galerię  hehe ;D. Zakupy z przyjaciółką bardzo dobrze Ci zrobią. Migiem przestaniesz myśleć wśród tych cudeniek o gościu przez którego cierpisz.

KINO: To również świetny pomysł na zapomnienie o byłym. Idź z przyjaciółką na jakiś horror, komedie bądź sensacje.. zależy w czym kto gustuje ;D 
Róbcie bekę na całą salę... ja zazwyczaj z moją przyjaciółką tak robię :D

SESJA ZDJĘCIOWA: Weź zaciągnij kumpelkę, złap za aparat i idźcie gdzieś daleko porobić sobie zdjęcia. Róbcie śmieszne, dziwne miny, potem przy przeglądaniu będziecie miały ubaw. :D

AKTYWNY CZAS: Fajnie też jest sobie pojeździć na rowerku, rolkach i spędzić jakoś aktywnie czas. Na basenie, pobiegać, zmęczyć się :)

UWAGA! Nie siedźcie same w pokoju, nie słuchajcie spokojnej, wolnej, cichej muzyki. Nie rysujcie na kartce serduszek, nie piszcie jego imienia i najważniejsze nie myślcie, że kiedyś tam będziecie razem albo, jaką jesteście szczęśliwą parą - będzie tylko gorzej. Nie zamartwiaj się tą całą sytuacją.. wiadomo będzie ciężko, ale myśl pozytywnie :D będzie jeszcze wiele cudownych chwil jakie spędzisz czy to z chłopakiem, czy z przyjaciółkami :D

2 komentarze:

 1. Święta racja :D
  Mam nadzieje że nie denerwuje cie to że pod każdym wpisem masz mój komentarz :P
  Po prostu masz fajnego bloga fajne wpisy i wiele nas łączy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no spoko, spoko :D właśnie cieszę się, że kogoś to tak zainteresowało :D

   Usuń

1. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
2. Każdy komentarz ma dla mnie olbrzymie znaczenie.
3. Ważne by komentarz był szczery i prawdziwy.
4. Komentarze jak"fajny blog, zapraszam do mnie." niezbyt mnie interesują.
Dziękuje ;D