wtorek, 19 czerwca 2012

Spotkania z chłopakiem.


Każda randka jest ważna.
Dlaczego? Dlatego, że z każdej coś wynosimy, na każdej uczymy się czegoś nowego.


Z pewnością każda z nas chciałaby zadziwić swojego chłopaka - bądź kolegę z którym liczymy na coś więcej - swoją kreatywnością. W końcu z czasem i naszemu idealnemu wybrankowi skończą się pomysły!
Przygotowując oryginalną randkę, na pewno go zaskoczysz a co najważniejsze, zyskasz dużo w jego oczach. ;)

1. Gdy w czasie randki zapanuje cisza, nie stresuj się. Pod czas poprzednich rozmów staraj zapamiętać jak najwięcej szczegółów z jego życia czy z historii o których wspominał. Gdy tematy zostaną wyczerpane, po prostu zapytaj się go o jakiś szczegół dot. tego o czym mówił Ci wcześniej . Rozmowa automatycznie potoczy się dalej.

2. Chłopak nie lubi monotonii. Staraj się zaskakiwać go czymś nowym. Nie mówię tu o drastycznych zmianach; po prostu nie podejmuj po raz dziesiąty tego samego tematu rozmowy, uczesz się inaczej czy zmień styl ubioru... każdy mały szczególik przerwie 'nudę' i na pewno nie zostanie niezauważony przez chłopaka.

3. Zwróć uwagę na słowa i gesty. Na randce powinnaś tak się zachowywać, aby po jej skończeniu chłopak wciąż myślał właśnie o Tobie. Pomóc w tym mogą Ci pozornie nic nie znaczące gesty, np przypadkowe zapatrzenie się na niego (zdecydowanie zbyt długie w porównaniu do tych na co dzień) , przedłużony kontakt cielesny, np gdy coś Ci podaje, przetrzymaj jego dłoń o dosłownie ułamek sekundy za długo niż powinnaś, na pewno to zauważy. Takie drobnostki na pewno sprawią, że po randce Twój chłopak będzie o nich rozmyślał.

4. Nie ulegaj zbyt często. Raz czy dwa możesz dać się namówić na coś szalonego, wybiegającego poza Twój grafik dnia. Ale nie zawsze, gdy Ci to proponuje . Nie możesz pokazać chłopakowi, że jesteś na każde jego zawołanie, to czego nie ma na co dzień najbardziej go pociąga.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
2. Każdy komentarz ma dla mnie olbrzymie znaczenie.
3. Ważne by komentarz był szczery i prawdziwy.
4. Komentarze jak"fajny blog, zapraszam do mnie." niezbyt mnie interesują.
Dziękuje ;D